Persoons- en reisgebonden adviezen
LET OP: Dit is algemene informatie over gele koorts en niet landspecifiek.
Persoonsgebonden advies kan o.a. te maken hebben met reisroute en tussenlandingen. Vraag advies bij de GGD of dit voor jou ook geldt.
Meer over Gele koortsMuggen kunnen ziekten overbrengen, denk aan dengue, chikungunya en/of zika. Wat kun je doen om deze ziektes niet op te lopen?
Meer over MuggenIk ga op reis en neem mee...
Insectenwerende middelen (repellents) met DEET zijn effectief tegen stekende insecten en in mindere mate ook tegen teken.
Meer over InsectenweringVeel gestelde vragen over reizen naar Caribisch deel van het Koninkrijk
Hieronder vind je antwoorden op de meest gestelde vragen over vaccinaties en gezondheidsadviezen voor Caribisch deel van het Koninkrijk .
Er zijn geen verplichte vaccinaties voor reizen naar Caribisch deel van het Koninkrijk .
Er zijn geen specifieke aanbevolen vaccinaties voor reizen naar Caribisch deel van het Koninkrijk .
Nee, er is geen malariarisico in Caribisch deel van het Koninkrijk .
Voor reizen naar Caribisch deel van het Koninkrijk adviseren we mee te nemen: Insectenwering.
Voor reizen naar Caribisch deel van het Koninkrijk zijn er aanvullende gezondheidsadviezen beschikbaar, waaronder: Gele koorts, Muggen. Welke adviezen voor jou van toepassing zijn hangt af van factoren zoals je medische geschiedenis, reisduur en geplande activiteiten.